Wie zijn de mensen achter hardt?

‘Creatieve duizendpoten’, zo zou je de mensen binnen het team van Hardt het beste kunnen omschrijven. De Art director is niet alleen Art director en de DTP-er is meer dan dat. Door onze individuele veelzijdigheid zijn wij van vele markten thuis. In de conceptfase is het hele team betrokken bij de ontwikkeling van het concept. De Art director en de creatief DTP-ers gaan aan de slag met het verdiepen en uitwerken van het concept. Maar ook de traffic-manager en de programmeur denken ijverig mee en hebben gaandeweg wat in de melk te brokkelen. Een standaard manier van werken? Misschien niet echt, maar het maakt ons werk des te leuker! Ons samenspel resulteert in verrassende concepten die altijd vanuit verschillende invalshoeken bekeken zijn.

Dion
Riesthuis

Av Designer/Front-end Developer

dion@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Debbie
Nijenhuis

Projectmanager

debbie@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Anouk
Klinker

Designer

anouk@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Tim
Oosterveld

Finance

tim@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Frederique
Debski

Creatief strateeg/designer

frederique@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Maartje
Kuipers

Art Director

maartje@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Cliff
Wilms

Creative Director/Owner

cliff@hardtonline.nl
(074) 26 71 180
(06) 215 355 55

Richard
Rogoz

Designer

richard@hardtonline.nl
(074) 26 71 180