Wie zijn de mensen achter hardt?

‘Creatieve duizendpoten’, zo zou je de mensen binnen het team van Hardt het beste kunnen omschrijven. De Art director is niet alleen Art director en de DTP-er is meer dan dat. Door onze individuele veelzijdigheid zijn wij van vele markten thuis. In de conceptfase is het hele team betrokken bij de ontwikkeling van het concept. De Art director en creatievelingen gaan aan de slag met het verdiepen en uitwerken van het concept. Ook de traffic-manager en de programmeur brainstormen vaak ijverig mee. Een standaard manier van werken? Misschien niet echt, maar het maakt ons werk des te leuker! Ons samenspel resulteert in verrassende concepten die altijd vanuit verschillende invalshoeken bekeken zijn.

Cliff
Wilms

Creative Director/Owner

cliff@hardtonline.nl
(074) 26 71 180
(06) 215 355 55

Debbie
Nijenhuis

Projectmanager

debbie@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Richard
Rogoz

Designer

richard@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Menno
Evertzen

Developer

menno@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Dion
Riesthuis

Av Senior Design

dion@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Maartje
Kuipers

Senior Design

maartje@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Samantha
Jaspers Faijer

Design/DTP

samantha@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Samantha

Tim
Oosterveld

Finance

tim@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

Otis

Huisstijl bewaking

otis@hardtonline.nl
(074) 26 71 180